Wycinanie laserowe z blachy, stali i mosiądzu

Wycinanie laserowe stali – profesjonalizm w każdym milimetrze

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez lata ciągłej praktyki. Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności. To pozwoliło nam zostać specjalistami w dziedzinie wycinania laserowego stali różnych stopów.

Dokładamy wszelkich starań, by wycinanie laserowe stali było realizowane na najwyższym poziomie. Dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem, najlepszym w swojej klasie – wycinarką Mitsubishi 3015 eX. Jedną z jej największych zalet jest precyzyjne wycinanie z blachy niezależnie od jej rodzaju czy grubości.

Specjalistyczne wycinanie z blachy

Za pomocą wycinarki Mitsubishi 3015 eX realizujemy następujące usługi:

  • wycinanie laserowe stali czarnej
  • wycinanie laserowe stali nierdzewnej
  • wycinanie laserem w mosiądzu
  • wycinanie laserowe aluminium

Wycinanie laserem w mosiądzu i aluminium

Wykonujemy wycinanie laserem w mosiądzu o grubości od 0,5 do 6 mm. Dzięki technologii High Speed Power Sensor, w jaką została wyposażona maszyna Mitsubishi 3015 eX, możliwe jest uzyskanie doskonałych efektów wycinania laserowego aluminium, mosiądzu i innych materiałach refleksyjnych.

Wycinanie laserowe stali nierdzewnej

Doskonale wiemy, że dokładność cięcia w najdrobniejszym detalu jest bardzo istotna. Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w używanej przez nas wycinarce, jesteśmy w stanie uniknąć chropowatego wykończenia podczas wycinania laserowego stali nierdzewnej, uzyskując gładką i równą powierzchnię krawędzi.

Wycinanie laserowe stali czarnej – grubość nie ma dla nas znaczenia

Oferujemy także fachowe wycinanie laserowe stali czarnej różnych grubości. Jesteśmy w stanie ciąć w stali czarnej o grubości od 0,5 do 25 mm. Niezależnie od grubości, wycinanie laserowe stali czarnej przebiega z równą precyzją. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy i zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala kontrolować przyspieszenie w narożnikach i momencie startu, a tym samym uniknąć uszkodzeń materiału.

wycinanie laserowe