Wycinarki laserowe i wypalanie laserem

Profesjonalna obróbka stali laserem

Obróbka stali laserem wymaga niemałej precyzji i umiejętności korzystania z zaawansowanego sprzętu. Nasza firma świadczy usługi laserowej obróbki stali na najwyższym poziomie. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez innowacyjnej maszyny, jaką jest wycinarka laserowa Mitsubishi 3015 eX. Zaawansowane rozwiązania technologiczne i nasze wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na fachową obróbkę stali laserem.

Wycinarka laserowa Mitsubishi 3015 eX

Sprzęt, na którym pracujemy, to bardzo nowoczesna wycinarka laserowa Mitsubishi 3015 eX. To jedna z najnowocześniejszych wycinarek laserowych na świecie, która nie tylko pozwala na perfekcyjną obróbkę stali, ale i ekonomiczną pracę. Specjalistyczne oprogramowanie umożliwia jeszcze lepszą kontrolę sterowania i opracowanie optymalnego toru cięcia, tak by zminimalizować stratę materiału.

Kompleksowa laserowa obróbka stali

Wykonujemy laserową obróbkę stali różnych stopów (aluminium, stal czarna, stal nierdzewna, mosiądz). Gwarantujemy precyzyjne cięcie i znakomitą jakość krawędzi – niezależnie od materiału czy jego grubości. Realizujemy obróbkę stali laserem w zakresie grubości cięcia nawet do 25 mm.

Oferujemy kompleksową laserową obróbkę stali:

  • wypalanie laserem
  • grawerowanie
  • punktowanie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i do kontaktu z naszymi specjalistami:

E-mail: laser@dandav.pl
Tel: 512 208 427

obrobka_laserem_2