Cięcie stali laserem

Cięcie laserem Małopolska: Kraków-Bochnia-Brzesko

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym cięcie stali osiągnęło najwyższy poziom. Bardzo precyzyjne narzędzia, jakimi dysponujemy, pozwalają na perfekcyjne wykonanie projektu. Zarówno w narożnych częściach, jak i na brzegach, wykończenie jest równie gładkie.

Cięcie laserem Kraków – ekonomiczne cięcie stali

Ciecie laserem na terenie Małopolski wykonujemy za pomocą wycinarki laserowej Mitsubishi 3015 eX. Użycie tej zaawansowanej technologicznie maszyny pozwala na uzyskanie najlepszych efektów, przy niskich nakładach finansowych. Zastosowanie w maszynie trybu energooszczędnego pozawala na zredukowanie zużycia energii, a co za tym idzie – mniejsze koszty obróbki. Profesjonalne oprogramowanie pozwala na optymalizację całego procesu obróbki i wykonanie cięcia w najkrótszym czasie i przy oszczędnym zużyciu materiałów.

Genialne cięcie laserem Bochnia

To nie przechwałki, tylko nazwa jednej z technologii, zastosowanej w maszynie Mitsubishi 3015 eX. „Brilliant cut”, czyli genialne cięcie, to innowacyjna metoda uzyskania takiej wiązki laserowej, która z niespotykaną dotąd precyzją wykona cięcie stali zarówno cienkiej, jak i grubej, a krawędź ciętego elementu nie będzie wymagać żadnej dodatkowej obróbki.

Cięcie laserem Brzesko i… czyli gdzie działamy

Siedziba naszej firmy mieści się w niewielkiej miejscowości Zielona koło Bochni w województwie małopolskim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Klientów z takich miejscowości jak:

  • Kraków
  • Bochnia
  • Brzesko
  • Niepołomice
  • A także pozostałych części Małopolski

cięcie stali